Nietrzeźwi nieletni w dzień wagarowicza

Niestety pierwszy dzień wiosny skończył się dla niektórych przykrymi doświadczeniami. Patrole straży miejskiej ujawniły nieletnich nietrzeźwych.

Niestety apele straży miejskiej o zachowaniezdrowego rozsądku w pierwszy dzień wiosny nie dotarły do wszystkich. Mundurowi interweniowali m.in. na Armii Krajowej, gdzie ujawniono 17-latka będącego pod bardzo dużym wpływem alkoholu. Strażnicy ułożyli nieletniego z którym kontakt słowny był bardzo ograniczony w pozycji bezpiecznej, okryli kocem termicznym.

Na terenie Wzgórza Tumskiego również przyłapano dwie nieletnie dziewczyny, które postanowiły uczcić ten dzień popijając alkohol. W tym przypadku również nieletnią, która nie była w stanie o własnych siłach utrzymać się na nogach ułożono w pozycji bezpiecznej, okryto kocem termicznym.

Chłopak i jedna z dziewczyn z uwagi na duże upojenie alkoholowe zostali przewiezieni do szpitala.

Drugą nietrzeźwą 15-latkę strażnicy oddali pod opiekę rodzica. Z informacji od współtowarzyszy z „dnia wagarowicza” wynikało, że upojona na Wzgórzu Tumskim alkoholem do nieprzytomności dziewczyna spożywała zarówno wódkę jak i piwo.

Te przypadki, które ujawnili strażnicy będą miały dalszy swój bieg. Na szczęście podczas tych „wagarów” na terenie miasta nie doszło do żadnej tragedii.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.