Niebieskie serce dla potrzebujących

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Płocku wcielili się w rolę pomocników św. Mikołaja i okazali niebieskie serce dla najbardziej potrzebujących. Mundurowi przekazali paczki dla podopiecznych z Miejskiego Hospicjum Stacjonarnego pod wezwaniem św. Urszuli Ledóchowskiej w Płocku.

Okres przed świętami Bożego Narodzenia to czas szczególny, kiedy każdy staje się bardziej wrażliwy na cierpienie bliźnich. Płoccy policjanci i pracownicy cywilni w zaledwie kilka dni zebrali pokaźną sumę pieniędzy, która pozwoliła na przygotowanie paczek dla potrzebujących z Miejskiego Hospicjum Stacjonarnego pod wezwaniem św. Urszuli Ledóchowskiej w Płocku.

Dzięki hojności policjantów i pracowników płockiej komendy podopieczni placówki otrzymali najpotrzebniejsze przedmioty codziennego użytku, których nigdy za wiele.

Mundurowi przekazali paczki na ręce p. Magdaleny Kwiatkowskiej, Prezes Stowarzyszenia Hospicjum Płockie, która w imieniu podopiecznych podziękowała wszystkim, którzy włączyli się w akcję.

sierż. szt. Monika Jakubowska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.