Myślał, że zgubi radiowóz. Sam zgubił się w lesie

W miniony piątek (10.11) policjanci z Posterunku Policji w Nowym Duninowie zatrzymali nietrzeźwego kierującego, który chciał uniknąć policyjnej kontroli. 25-latek chcąc zgubić radiowóz uciekał przez las, nie przewidział jednak, że sam się zgubi. Kierujący volkswagenem miał ponad promil alkoholu w organizmie oraz nie posiadał prawa jazdy.

W piątkowy wieczór (10.11) w Lipiankach (pow. płocki) funkcjonariusze z Posterunku Policji w Nowym Duninowie zauważyli kierującego volkswagenem, który jechał „od boku do boku”. Policjanci natychmiast podjęli próbę zatrzymania pojazdu. Niestety pomimo sygnałów świetlnych i dźwiękowych kierujący nie miał zamiaru się zatrzymać, stwarzając przy tym zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Uciekinier chciał zgubić policjantów, więc wjechał do lasu, gdzie kontynuował ucieczkę. Jednak nie przewidział, że sam się zgubi.

Już po chwili wpadł w ręce mundurowych, którym tłumaczył, że uciekał, bo się ich przestraszył. Badanie wykazało, że 25-letni mieszkaniec woj.kujawsko-pomorskiego miał ponad promil alkoholu w organizmie oraz nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami.

Za swój wyczyn odpowie przed sądem.

sierż.szt. Monika Jakubowska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.