Kolejny śmiertelny wypadek motocyklisty

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Sierpcu pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w piątek w miejscowości Łukoszyno, w powiecie sierpeckim. 34-letni motocyklista w wyniku zderzenia z samochodem osobowym, zmarł na miejscu zdarzenia. Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę i stosowanie się do przepisów.

Do tragicznego wypadku doszło w piątek 04 sierpnia, w godzinach wieczornych. W miejscowości Łukoszyno dwóch młodych mężczyzn jechało na motocyklach, w tym samym kierunku. Z wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem marki Yamacha 34-letni mieszkaniec gminy Mochowo na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do zderzenia z nadjeżdżającym z przeciwnej strony samochodem marki Audi. Motocyklista w wyniku odniesionych obrażeń zginął na miejscu zdarzenia, okazało się że nie posiadał uprawnień do kierowania. Drugi 22-letni mieszkaniec gminy Mochowo, który kierował motocyklem marki Kawasaki oddalił się z miejsca zdarzenia, po pewnym czasie wrócił na miejsce wypadku. Okazało się, że motocyklista również nie posiada uprawnień do kierowania, a badanie stanu trzeźwości wykazało około pół promila w jego organizmie. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Samochodem marki Audi podróżowało małżeństwo z terenu powiatu płockiego, 54-letni mężczyzna i 55-letnia kobieta zostali przetransportowani przez pogotowie do szpitala w Płocku celem wykonania badań diagnostycznych.

Okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Sierpcu, wyjaśniają policjanci z wydziału dochodzeniowo śledczego Komendy Powiatowej Policji w Sierpcu.

asp. szt. Krzysztof Dobrzeniecki

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.