IV Edycja Spływu Kajakowego dla członków MPD z powiatu płockiego

W sobotę 30 września, odbyła się IV edycja Spływu Kajakowego dla Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych i opiekunów z Powiatu Płockiego. Organizatorami spływu były Zarząd Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Płocku oraz Starostwo Powiatowe w Płocku.

Przedstawiciele MDP wraz ze swoimi opiekunami płynęli kajakami na trasie liczącej około 5 km od miejscowości Lasotki do Ośrodka Szkoleniowego w Cierszewie gm. Brudzeń Duży. Szkolenie młodzieży wraz z opiekunami na temat ratownictwa wodnego połączonego z ratownictwem medycznym przeprowadzili funkcjonariusze z KM PSP w Płocku z JRG nr 1.

W spływie udział wzięły 144 osoby, którym towarzyszyli m.in.: dh. Iwona Sierocka – członek Prezydium Oddziału Powiatowego, Wicestarosta, dh Hilary Januszczyk – Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Płocku, dh Krzysztof Mianecki – członek Zarządu Oddziału Powiatowego, Komendant Gminny Związku OSP RP w Bielsku.

Do zobaczenia za rok na V Edycji Spływu Kajakowego. Zarząd Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Płocku serdecznie dziękuje Samorządowi Powiatu Płockiego za wsparcie finansowe na organizację spływu oraz Komendzie Miejskiej PSP za przeprowadzenie interesującego szkolenia.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.