Dzieci odwiedziły płockich policjantów

Komendę Miejską Policji w Płocku odwiedziły dzieci ze Stowarzyszenia Pomocy Rodzinom TYGIEL. Policjanci opowiadali maluchom jak wygląda codzienna służba oraz pokazali najciekawsze zakątki komendy. Całości towarzyszyły pogadanki na temat bezpieczeństwa w ramach bezpiecznych wakacji oraz akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”.

Policjanci oraz pracownicy Komendy Miejskiej Policji w Płocku bardzo chętnie uczestniczą w spotkaniach z dziećmi w każdym wieku. Tym razem najmłodsi odwiedzili ich osobiście w budynku płockei komendy. Dzieci miały okazję z bliska przyjrzeć się jak wygląda praca w komendzie, mogły przymierzyć sprzęt, obejrzeć radiowozy wykorzystywane przez mundurowych w codziennej służbie. Funkcjonariusze opowiedzieli również o swojej pracy i zawodzie policjanta.

Choć do końca wakacji pozostało zaledwie kilka dni to policjanci w dalszym ciągu przypominają również o podstawowych zasadach bezpieczeństwa na drodze oraz podczas pobytu nad wodą.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.