Debata społeczna w Gostyninie

Komendant Powiatowy Policji w Gostyninie insp. Zbigniew Włodkowski wspólnie ze Starostą Gostynińskim Panem Arkadiuszem Boruszewskim serdecznie zapraszają na debatę społeczną poświęconą bezpieczeństwu seniorów na terenie naszego miasta i powiatu. Debata odbędzie się 26 października bieżącego roku o godzinie 16:00 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Gostyninie ul. Romana Dmowskiego 13. Serdecznie zapraszamy mieszkańców całego powiatu do udziału w debacie.

Debata Społeczna jest istotną formułą zacieśniania współpracy Policji ze społeczeństwem oraz budowania atmosfery zaufania i zrozumienia z mieszkańcami w celu rozwiazywania istniejących problemów w zakresie bezpieczeństwa.

Zapraszamy mieszkańców powiatu gostynińskiego do udziału w debacie społecznej poświęconej bezpieczeństwu seniorów, która odbędzie się 26 października 2023 roku o godz. 16:00 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Gostyninie ul. Romana Dmowskiego 13.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.