Brawura gubi kierowców

Wysoki mandat i 3 miesięczny odpoczynek od kierowania pojazdami to finał jazdy z prędkością o więcej niż 50 km/h na obszarze zabudowanym. Gostynińscy policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali kolejne prawo jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości.

W sobotę (09.09) policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego gostynińskiej komendy na drogach powiatu gostyninskiego kontrolowali prędkość. Mundurowi zatrzymali 44-letnią mieszkankę Grodziska Mazowieckiego, która kierując fordem znacznie przekroczyła dozwoloną prędkość. Jechała z prędkością 112 km/h w miejscu, w którym jest ograniczenie do 50 km/h.

Policjanci zatrzymali kierującej prawo jazdy na 3 miesiące, ukarali mandatem w wysokości 2000 zł za przekroczenie dozwolonej prędkości oraz 14 punktami karnymi. Nadmierna prędkość jest najczęstszą przyczyną wielu wypadków, w których bardzo często uczestnicy ruchu drogowego tracą zdrowie, a nawet życie.

autor: mł. asp. Paweł Klimek

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.