115km/h w terenie zabudowanym. Płoccanin stracił prawo jazdy na 3 miesiące

Nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych. Gdy w grę wchodzi zbyt szybka jazda, konsekwencje są na ogół tragiczne. Dlatego policjanci z ruchu drogowego, wyposażeni w wideorejestrator czy ręczne mierniki prędkości kontrolują prędkość na drogach, dbając tym samym o bezpieczeństwo na drogach powiatu gostynińskiego.

We wtorek (25.12) policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego gostynińskiej komendy w czasie świąt prowadzili wzmorzone działania na drogach powiatu, aby święta były bezpieczne. Funkcjonariusze zatrzymali 31- letniego mieszkańca Płocka, który kierował swoim audi znacznie przekraczając dozwoloną prędkość. Jechał z prędkością 115 km/h w miejscu, w którym jest ograniczenie do 50 km/h.

Policjanci zatrzymali kierującemu prawo jazdy na 3 miesiące, ukarali mandatem w wysokości 2000 zł za przekroczenie dozwolonej prędkości oraz 14 punktami karnymi. Cały czas apelujemy do kierowców o zdjęci nogi z gazu. Nadmierna prędkość jest najczęstszą przyczyną wielu wypadków, w których bardzo często uczestnicy ruchu drogowego tracą zdrowie, a nawet życie.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.