Zdarzenia drogowe z udziałem pieszych

Wśród ostatnich zdarzeń drogowych na płockich drogach nie brakowało również tych z udziałem osób pieszych. Sprawcami takich zdarzeń bywają zarówno sami piesi jak również kierujący pojazdami. Płoccy policjanci apelują o ostrożność do wszystkich uczestników ruchu. Pamiętajmy, że pieszy w zderzeniu z rozpędzonym autem stoi na straconej pozycji.

Wczoraj (19.10) na ul. Górnej w Płocku doszło do zdarzenia drogowego z udziałem osoby pieszej. Policjanci wstępnie ustalili, że 61-letnia kierująca volkswagenem najpierw uderzyła w zaparkowanego peugeota, następnie potrąciła kobietę, która przechodziła obok, po czym cofając, ponownie uderzyła w zaparkowany samochód. Zarówno 48-letnia piesza jak i kierująca zostały zabrane do szpitala. Badanie wykazało, że obie kobiety były trzeźwe.

O wielkim szczęściu może mówić 28-latka, która w miniona środę (18.10) po godz.20 w Sikorzu wtargnęła na jezdnię wprost pod nadjeżdżający autobus. Mieszkanka powiatu płockiego w wyniku poniesionych obrażeń trafiła do szpitala. Badanie na zawartość alkoholu wykazało, że była nietrzeźwa. Kobieta nie miała na sobie również żadnych elementów odblaskowych.

sierż. szt. Monika Jakubowska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.