Zaangażowanie płockich dzielnicowych w Europejski Dzień Seniora

W Europejskim Dniu Seniora, dzielnicowi oraz policjanci z Wydziału Prewencji płockiej komendy przypominają seniorom w jaki sposób działają przestępcy i przestrzegają, jak nie dać się oszukać.

Zagrożenia czyhające na osoby starsze są cały czas bardzo aktualne. Przestępcy wykorzystując często nieporadność seniorów we współczesnym świecie, ich łatwowierność i ufność oraz nieznajomość nowinek technicznych, dopuszczają się wszelkiego rodzaju oszustw, w wyniku których seniorzy tracą pieniądze i kosztowności gromadzone niejednokrotnie przez większość swojego życia.

W Europejskim Dniu Seniora, dzielnicowi oraz policjanci z Wydziału Prewencji płockiej komendy przypominają seniorom w jaki sposób działają przestępcy i przestrzegają, jak nie dać się oszukać. Działania spotkały się z pozytywnym odbiorem wśród najstarszej grupy naszego społeczeństwa. Seniorzy bardzo chętnie słuchają rad mundurowych oraz zadają mnóstwo pytań. Każdy z nich otrzymał również ulotkę, w której znajdują się cenne wskazówki jak nie dać się nabrać.

Z okazji Europejskiego Dnia Seniora – życzymy zdrowia i bezpieczeństwa.

sierż.szt. Monika Jakubowska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.