Wypadek z udziałem motocyklisty

Wraz z pojawieniem się na drogach większej ilości jednośladów, coraz częściej dochodzi do zdarzeń drogowych z ich udziałem. Sprawcami bywają zarówno miłośnicy dwóch kółek jak również kierujący pojazdami. Do kolejnego zdarzenia doszło w Płocku. Niestety motocyklista oraz jego pasażer trafili do szpitala.

Piękna pogoda sprawia, że fani jednośladów są widoczni miemal na każdej drodze, ulicy czy parkingu. Wraz ze zwiekszoną ilością miłośników dwóch kółek wśród kierujących, coraz częściej dochodzi do zdarzeń drogowych z ich udziałem. Sprawcami bywają zarówno miłośnicy dwóch kółek jak również kierujący pojazdami. To czy na drogach jest bezpiecznie zależy przede wszystkim od przestrzegania przepisów przez wszystkich uczestników ruchu drogowego.

We wtorek na ul. Wyszogrodzkiej w Płocku motocyklista uderzył w pojazd osobowy. Według wstępnych ustaleń policjantów ruchu drogowego, 20-letni kierowca jednośladu najprawdopodobniej wyprzedzając kilka pojazdów uderzył w skodę, której 64-letnia kierująca skręcała w lewo. Z uwagi na poniesione obrażenia zarówno motocyklista, jak i jego pasażer trafili do szpitala. Funkcjonariusze sporządzili dokumentacje oraz zabezpieczyli ślady w celu wyjaśnienia przyczyn i okoliczności wypadku. Wiadomo, że kierujący byli trzeźwi.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.