Wizyta przedszkolaków w płockiej komendzie

Płocką komendę odwiedziły dzieci z Przedszkola i Szkoły Podstawowej w Staroźrebach. Najmłodsi mieli możliwość zapoznania się z pracą policjanta, obejrzenia policyjnego sprzętu oraz radiowozu. Dodatkową atrakcją była możliwość zrobienia swoich własnych odcisków palców.

W czwartek (9.11) Komendę Miejską Policji w Płocku odwiedziły dzieci z Przedszkola i Szkoły Podstawowej w Staroźrebach. Dzieci zapoznały się z pracą płockich policjantów. Obejrzały również animowany film o pracy funkcjonarousza, Najmłodsi wysłuchali policyjnych porad dotyczących bezpieczeństwa na drodze oraz sposobów unikania zagrożeń w kontaktach z nieznajomymi. Dużym zainteresowaniem cieszył się radiowóz. Dzieci chętnie zasiadały za kierownicą policyjnego auta, co sądząc po ich wyrazie twarzy, wywołało na nich ogromne wrażenie. Dodatkową atrakcją była możliwość zrobienia swoich własnych odcisków palców w specjalnie dla nich przygotowanych pamiątkowych kartkach.

Radość na twarzach przedszkolaków świadczyła o tym, że była to udana wycieczka. Dziękujemy za odwiedziny!

sierż.szt. Monika Jakubowska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.