Wieczór Marzeń w ZOO z płockimi policjantami

Płoccy policjanci chętnie spotykają się z dziećmi i młodzieżą oraz prowadzą różnego rodzaju spotkania profilaktyczne na terenie miasta i powiatu. W ostatnim tygodniu przedstawiciele płockiej policji wzięli udział w wydarzeniu „Wieczór Marzeń w ZOO”. Mundurowi przygotowali stoisko, gdzie promowali zawód policjanta.

W piątek na terenie Płockiego Ogodu Zoologicznego odbyła się impreza pn.” Wieczór Marzeń w ZOO”. Jest to wydarzenie skierowane dla dzieci niepełnosprawnych i przewlekle chorych oraz ich rodzin. Głównym założeniem imprezy jest integracja oraz uświadamianie dzieciom i ich najbliższym, że są bardzo ważnymi członkami lokalnej społeczności.

Funkcjonariusze przygotowali specjalne stoisko dla odwiedzajacych, gdzie czestnicy mogli przymierzyć policyjny sprzęt, obejrzeć radiowóz wykorzystywany w codziennej służbie. Ponadto dzieci uczestniczące w imprezie mogły wykonać pamiątkowe odciski palców oraz zdjęcie w policyjnym stroju. Mundurowi opowiedzieli również o swojej pracy i zawodzie policjanta.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.