Uroczyste wręczenie medali płockim policjantom

W Komendzie Miejskiej Policji w Płocku odbyła się uroczystość, podczas której płoccy funkcjonariusze zostali odznaczeni Medalem Zasłużony dla Powiatu Płockiego. To szczególne wyróżnienie dla naszych policjantów za zasługi dla bezpieczeństwa mieszkańców regionu płockiego.

W czwartek (14.12) w sali konferencyjnej płockiej komendy odbyła się uroczystość, podczas której płoccy funkcjonariusze zostali odznaczeni Medalem Zasłużony dla Powiatu Płockiego. W uroczystości uczestniczył Sylwester Ziemkiewicz Starosta Powiatu Płockiego, Lech Dąbrowski Przewodniczący Rady Powiatu Płockiego, Marta Michalak Radna Powiatu Płockiego oraz kadra Komendy Miejskiej Policji w Płocku i wyróżnieni funkcjonariusze.

Medalem Zasłużony dla Powiatu Płockiego w uznaniu za zasługi dla bezpieczeństwa mieszkańców regionu płockiego zostali odznaczeni policjanci z Komisariatu Policji w Gąbinie: nadkom. Grzegorz Grabowski, asp. szt. Marzena Mierzejewska, asp. szt. Radosław Olkiewicz

Medal Zasłużony dla Powiatu Płockiego ustanowiony został Uchwałą Rady Powiatu w 2006 roku, przyznawany jest osobom i podmiotom w obszarze działalności samorządowej, gospodarczej, społecznej oraz kulturalno-oświatowej i sportowej w uznaniu za wybitne zasługi dla naszego regionu.
Serdecznie gratulujemy odznaczonym.

sierż. szt. Monika Jakubowska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.