Stop dla piratów drogowych

Piękna pogoda sprawiła, że na drogach pojawia się coraz więcej nieodpowiedzialnych kierujących, którzy chcą poszaleć za kierownicą. Policjanci z płockiej drogówki ukarali już pierwszych wiosennych amatorów szybkiej jazdy, którzy pomylili tor wyścigowy z ulicami miasta. Mundurowi zapowiadają: żadnej litości dla piratów drogowych!

Piękna wiosenna pogoda sprawiła, że na drogach przybyło nieodpowiedzialnych kierowców, ktorzy wciskając gaz, chcą poszaleć za kierownicą. W świąteczny weekend policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego płockiej komendy ukarali pierwszych amatorów szybkiej jazdy. Funkcjonariusze ostudzili emocje kilku nieodpowiedzialnym kierowcom, którzy nocą chcieli popisać się brawurową jazdą.

Policjanci przypominają, że na płockich drogach nie ma miejsca dla piratów drogowych. Zapowiadają działania i zdecydowane reakcje na wykroczenia popełniane w ruchu drogowym. Publiczne drogi to nie tor wyścigowy. Każde nieodpowiedzialne zachowanie kierowcy stwarza ogromne zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Miłośnicy brawurowej jazdy nie mogą liczyć na żadną taryfę ulgową.

sierż. szt. Monika Jakubowska/ KMP w Płocku

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.