Śmiertelny wypadek w powiecie płockim

W minioną środę w Konstantynowie (pow.płocki) doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Według wstępnych ustaleń policjantów, kierująca bmw zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się czołowo z pojazdem ciężarowym. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR. Niestety pomimo reanimacji 42-latki nie udało się uratować. Policjanci kolejny raz apelują o ostrożność i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

W środę (29.05) w Konstantynowie (pow.płocki) doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Według wstępnych ustaleń policjantów, 42-letnia kierująca bmw, z niewyjaśnionych na tę chwilę przyczyn, zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się czołowo z pojazdem ciężarowym Scania, którym kierował 49-latek. Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety pomimo reanimacji, kobiety nie udało się uratować. Funkcjonariusze zabezpieczyli ślady i sporządzili dokumentacje celem wyjaśnienia przyczyn i okoliczności zdarzenia. Droga wojewódzka nr 577 była całkowicie zablokowana przez kilka godzin.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.