Śmiertelny wypadek drogowy w powiecie płockim

Kilka dni temu w powiecie płockim doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący daewoo najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu oplem. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń 79-letnia pasażerka daewoo zmarła. Policjanci kolejny raz apelują o ostrożność i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

W piątek (27.10) w Nowym Wymyślu pow.Płocki doszłodo wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 76-letni kierujący daewoo, najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa 43-letniemu kierującemu oplem. W wyniku zdarzenia kierujący oraz dwie pasażerki daewoo doznały obrażeń. Niestety pomimo reanimacji, jedna z pasażerek, 79-letnia mieszkanka powiatu płockiego, zmarła. Funkcjonariusze wyjaśniają przyczyny tragicznego zdarzenia. W trakcie czynności wykonanych na miejscu zabezpieczyli ślady, wykonali oględziny miejsca wypadku oraz sporządzili dokumentację fotograficzną.

Policjanci apelują o rozwagę oraz ostrożność na drodze. Pamiętajmy, że jesień to niebezpieczny czas dla wszystkich użytkowników dróg. Zmiana aury często powoduje ograniczenie widoczności i niekorzystne warunki na drodze. Zachowujmy szczególną ostrożność i pamiętajmy o tym, że nasze bezpieczeństwo w głównej mierze zależy od nas samych.

sierż. szt. Monika Jakubowska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.