Przekroczył dozwoloną prędkość o 71 km/h w terenie zabudowanym

Policjanci z gostynińskiej drogówki zatrzymali 34-latka, który w terenie zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o 71 km/h. Mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami, za co grozi mu wysoka grzywna oraz zakaz prowadzenia pojazdów.

Wczoraj (29.12) policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie po południu w miejscowości Czyżew prowadzili kontrole prędkości. W trakcie pomiarów zatrzymali do kontroli drogowej audi, którego kierujący 34-letni mieszkaniec
pow. płockiego przekroczył prędkość o 71 km/h w terenie zabudowanym oraz nie posiadał zapiętych pasów bezpieczeństwa. Za przekroczenie prędkości oraz brak zapiętych pasów został ukarany mandatami w kwocie 2600 zł oraz 20 pkt.

Policjanci po sprawdzeniu 34-latka w policyjnych bazach ustalili, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. 34-latek za kierowanie bez uprawnień odpowie teraz przed sądem za co grozi mu kara grzywny do 30 000 zł oraz zakaz prowadzenia pojazdów do lat 3.

Autor: mł. asp. Paweł Klimek

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.