Poszukiwany zatrzymany w Płocku

Policjanci z wydziału kryminalnego z warszawskiej Woli zatrzymali 49-latka poszukiwanego na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Okręgowy w Krakowie. Mężczyzna został zatrzymany przy udziale policjantów z KMP w Płocku. Teraz 49-latek najbliższy czas spędzi w zakładzie karnym.

W ostatnich dniach policjanci z zespołu poszukiwań z wolskiej komendy prowadzili działania, które w sposób szczególny były ukierunkowane na zatrzymanie osób poszukiwanych, ściganych listami gończymi. Funkcjonariusze przeprowadzili operacyjne sprawdzenia i ustalenia, pozyskali informacje i na ich podstawie dotarli do miejsc, gdzie ukrywali się poszukiwani.

Kryminalni z Woli próbowali namierzyć 49-letniego mężczyznę poszukiwanego listem gończym wydanym przez Sąd Okręgowy w Krakowie za przestępstwo oszustwa. Policjanci z zespołu ds. poszukiwań realizowali czynności operacyjne. Namierzyli miejsce, gdzie poszukiwany przebywał i zatrzymali go na terenie Płocka.

Poszukiwany trafił w ręce policjantów. Po sporządzeniu niezbędnej dokumentacji 49-latek został doprowadzony zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższy rok.

nadkom. Marta Sulowska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.