Poszukiwany do odsiadki zatrzymany przez gozdowskich policjantów

Policjanci z Posterunku Policji w Gozdowie, zatrzymali 59-letniego poszukiwanego do odbycia kary roku pozbawienia wolności. Mężczyzna był poszukiwany między innymi za przestępstwo jazdy pod wpływem alkoholu. Mieszkaniec powiatu sierpeckiego został doprowadzony do Zakładu Karnego, w którym spędzi najbliższe 12 miesięcy zgodnie z zasądzonym wyrokiem.

Ważnym elementem policyjnych działań jest zatrzymywanie osób poszukiwanych, tak, aby nie unikały one odpowiedzialności karnej. Policjanci z Posterunku Policji w Gozdowie ustalili, że w jednym z domów na terenie Gozdowa przebywa mężczyzna, który jest poszukiwany do odbycia kary roku pozbawienia wolności.

Mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Sierpcu za przestępstwo kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwość oraz za przestępstwo znęcania się nad osobą najbliższą. Akcja jego zatrzymania została skutecznie przeprowadzona. 59-latek został przewieziony do sierpeckiej komendy, skąd po wykonanych czynnościach doprowadzony do Zakładu Karnego. Tam odsiedzi wcześniej zasądzoną karę roku pozbawienia wolności.

Asp. Katarzyna Krukowska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.