Pościg za sprawcami kradzieży paliwa

W minioną środę płoccy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy ukradli paliwo na jednej ze stacji benzynowych na terenie Płocka. Jeden z nich najprawdopodobniej kierował pojazdem będąc pod wpływem środków odurzających, drugi posiadał przy sobie kokainę.

W środę (13.03) dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Płocku otrzymał zgłoszenie o kradzieży paliwa na jednej z płockich stacji benzynowych. Funkcjonariusz natychmiast poinformował patrole pełniące wówczas służbę, jakim pojazdem oraz, w którym kierunku uciekli sprawcy kradzieży. Już po chwili pościgu mundurowi zatrzymali wskazany pojazd, w którym ujawnili 80 litrów skradzionego paliwa. 19-letniemu kierującemu volvo pobrano krew do badań, z uwagi na podejrzenie kierowania pojazdem będąc pod wpływem środków odurzających. U 33-letniego pasażera policjanci ujawnili kokainę. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania oraz udzielania środków odurzających. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Autor: sierż. szt. Monika Jakubowska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.