Pomaganie ma różne oblicza

Policyjna służba codziennie przynosi nowe wyzwania, których celem jest pomoc drugiemu człowiekowi ale nie tylko. Policjanci z Ogniwa Patrolowo Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Sierpcu pomogli dwóm psom, które oddaliły się od właściciela. Przestraszone zwierzęta chodziły po terenie Centrum Dystrybucji Dino. Mundurowi zaopiekowali się czworonogami i dopilnowali, aby nie wtargnęły na przyległą drogę pod samochód. Pieski zostały przekazane pod opiekę specjalisty i oczekują na właściciela.

W miniona środę oficer dyżurny sierpeckiej policji otrzymał zgłoszenie o tym, że na terenie Centrum Dystrybucji Dino biegają dwa wystraszone pieski. Na miejsce wysłano patrol policji. Funkcjonariusze na terenie centrum Dino odnaleźli wystraszone i zagubione czworonogi. Najprawdopodobniej pieski oddaliły się od swojego właściciela. Zwierzaki miały kolorowe obroże i były spokojne.

Mundurowi zadbali o czworonogi i zaopiekowali się nimi do momentu przekazania ich pod opiekę specjalisty z ZGKiM w Sierpcu, gdzie oczekują na swojego właściciela.

Asp. Katarzyna Krukowska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.