Policjanci na pikniku w Rościszewie

Sezon pikników i festynów trwa w najlepsze. Dla policjantów to doskonała okazja, aby spotkać się z dziećmi, młodzieżą, a także dorosłymi i porozmawiać na temat bezpieczeństwa.

W niedzielę (2.06) policjanci z Posterunku Policji w Rościszewie, nie tylko dbali o bezpieczeństwo mieszkańców podczas imprezy plenerowej Rościszewie, ale także czynnie brali udział w pikniku rodzinnym z okazji Dnia Dziecka,.

Pikniki rodzinne to wspaniała okazja do wspólnego spędzenia czasu, jak widać nie tylko z rodzinami, ale również z policjantami. Podczas spotkania dzieci mogły z bliska zobaczyć policyjny radiowóz oraz sprzęt, jakim dysponują mundurowi pełniący na co dzień służbę w terenie.

W trakcie festynu funkcjonariusze rozmawiali z dziećmi o bezpieczeństwie w domu, szkole oraz na drodze. Mundurowi rozdawali mieszkańcom elementy odblaskowe, które na co dzień poprawiają widoczność na drodze.

Takie spotkania plenerowe są doskonałą okazją do tego, by przypomnieć dzieciom o tym, że policjant jest tą osobą, na którą w razie potrzeby zawsze mogą liczyć.

Asp. Katarzyna Krukowska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.