Podsumowanie tygodnia działań płockiej grupy speed

Płocka Grupa SPEED namierzyła i ukarała kolejnych piratów drogowych, przekraczających dozwoloną prędkość. W ubiegłym tygodniu policjanci przeprowadzili 70 kontroli pojazdów, ujawnili 69 wykroczeń oraz nałożyli 57 mandatów karnych.

Działania policjantów z grupy „SPEED” ukierunkowane są na poprawę bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu drogowego. Patrole wchodzące w skład grupy zwracają jednak szczególną uwagę na przekraczanie dozwolonej prędkości oraz na rażące wykroczenia wykroczenia popełniane przez „piratów drogowych”. Do zadań kierowane są zarówno radiowozy nieoznakowane z wideorejestratorami, ale także te oznakowane z laserowymi miernikami prędkości.

W minionym tygodniu policjanci mazowieckiej grupy SPEED na drogach Płocka i powiatu skontrolowali 70 pojazdów oraz ujawnili 69 wykroczeń. Aż 62 z nich dotyczyło przekroczenia dopuszczalnej prędkości. Funkcjonariusze nałożyli 57 mandatów karnych.

Zachowaj ostrożność i rozsądek na drodze!

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.