Podsumowanie działań „Prędkość” w powiecie sierpeckim

Sierpeccy policjanci ruchu drogowego prowadzili w ubiegły piątek działania polegające na ujawnianiu kierujących przekraczających dozwoloną prędkość. Celem tych działań było egzekwowanie od kierujących przestrzegania ograniczeń prędkości. Podczas całodniowych działań funkcjonariusze skontrolowali 44 kierowców.

W piątek 19 maja br. na drogach powiatu sierpeckiego, podobnie jak na terenie całego kraju policjanci ruchu drogowego prowadzili działania „PRĘDKOŚĆ”. Akcja miała za zadanie wyrobienie wśród kierowców przeświadczenia, że jazda z nadmierną prędkością jest niebezpieczna nie tylko dla nich samych, ale również dla innych uczestników ruchu.

Pracujący w tym czasie na drogach funkcjonariusze skupiali się głównie na wykroczeniach polegających na przekraczaniu dozwolonej prędkości. Sierpeccy stróże prawa skontrolowali 44 kierowców, którzy tego dnia zbyt mocno naciskali na pedał gazu. Policjanci drogówki nałożyli w sumie 42 mandaty za popełnione wykroczenia.

Podczas akcji przebadano na zawartość alkoholu łącznie 124 kierujących pojazdami. Wszyscy byli trzeźwi.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.