Pod wpływem narkotyków spowodował kolizję

Wczoraj w Susku doszło do kolizji drogowej. 21-letni kierujący golfem jechał za szybko i wypadł z drogi uderzając w wiatę przystankową. Młody mężczyzna z lekkimi obrażeniami trafił do szpitala w Płocku. Badanie narkotestem wykazało, że był pod działaniem środków odurzających. 21-latek już stracił prawo jazdy. Teraz czeka go sprawa w sądzie.

Wczoraj kilka minut po godzinie 13 w miejscowości Susk kierujący samochodem osobowym VW Golf stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w wiatę przystankową, a następnie dachował. Na szczęście w wyniku zdarzenia drogowego młody mężczyzna odniósł lekkie obrażenia. Jednak, na tym kończy się szczęście kierującego golfem. Badanie narkotestem wykazało, że jechał pod działaniem środków odurzających. Od mężczyzny pobrano krew do badań, w celu ustalenia stężenia narkotyków w organizmie.

21-letni mieszkaniec powiatu sierpeckiego już stracił prawo jazdy. Teraz stanie przed sądem i odpowie za spowodowanie kolizji drogowej oraz kierowanie pojazdem mechanicznym pod działaniem środków odurzających za co grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.