Płoccy policjanci zatrzymali poszukiwanych listami gończymi

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu płockiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy poszukiwani byli listem gończym.

W minionym tygodniu płoccy „kryminalni” zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy od kilku lat poszukiwani byli listem gończym. W wyniku czynności operacyjnych policjanci ustalili aktualne miejsce pobytu poszukiwanych.

Pierwszy z nich ukrywał się w jednym z warszawskich moteli. Funkcjonariusze z płockiej komendy współpracując ze stołecznymi policjantami zatrzymali 54-latka. Zgodnie z wyrokiem sądu, za liczne kradzieże oraz kradzieże z włamaniem mieszkaniec Płocka za kratkami spędzi najbliższych 13 lat.

Kolejny zatrzymany przez kilka lat ukrywał się poza granicami kraju. Gdy tylko powrócił, natychmiast wpadł w ręce policjantów. 29-letni płocczanin za kradzieże oraz przestępstwa narkotykowe „odsiedzi” 1,5 roku.

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu płockiej komendy, zgodnie z treścią listu gończego, doprowadzili zatrzymanych do Zakładu Karnego.

sierż. szt. Monika Jakubowska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.