Pijana spowodowała kolizję

Wyjątkową bezmyślnością wykazała się 26 – letnia mieszkanka powiatu sierpeckiego, która mając w swoim organizmie prawie promil alkoholu wsiadła za „kierownicę” i spowodowała zdarzenie drogowe, w którym obrażeń ciała doznał jej brat. Kobieta niebawem za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

O dużym szczęściu może mówić 26 – letnia mieszkanka powiatu sierpeckiego, która wczoraj w godzinach nocnych spowodowała zdarzenie drogowe w miejscowości Rzeczowo gmina Gozdowo.

Po otrzymanym zgłoszeniu na miejsce pojechali policjanci z sierpeckiej komendy. Według wstępnych ustaleń policjantów, 26-letnia kierująca oplem nie dostosowała prędkości do warunków drogowych i zjechała na lewe pobocze, co spowodowało wywrócenie pojazdu na dach. Ustalono, również że pasażer jadący z kobieta nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa i wypadł z pojazdu doznając obrażeń ciała. Na szczęcie okazały się one nie zagrażające jego życiu.

Policjanci na miejscu zdarzenia przeprowadzili badanie stanu trzeźwości kierującej, wynik wskazał prawie promil alkoholu w organizmie. Jednak to nie było jedyne przewinieni kobiety. Okazało się, że nie posiada ona uprawnień do kierowania.

26-letnia mieszkanka gminy Zawidz została zatrzymana w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszała zarzut kierowania w stanie nietrzeźwości. Niebawem odpowie za swoje postępowanie przed sądem.

asp. Katarzyna Krukowska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.