Orędzia Noworoczne Prezydenta i Premiera

Prezydent Andrzej Duda w niedzielę (31.12) wygłosił Noworoczne Orędzie do Narodu. Dzień wcześniej z orędziem zwrócił się Premier Donald Tusk. Zapraszamy do zapoznania się z nagraniami.

Prezes Rady Ministrów Donald Tusk złożył noworoczne życzenia wszystkim Polkom i Polakom. Szef rządu życzył, aby 2024 r. był dla nas wszystkich oraz dla Polski, rokiem szczęśliwym i bezpiecznym, rokiem dostatku i pojednania.

Kończący się właśnie rok był rokiem zmiany w polskiej polityce. Po ośmiu latach zmieniła się w naszym kraju większość parlamentarna, zmienił się premier, zmienił się rząd.

Ale nie zmieniło się najważniejsze zadanie, jakie stoi przed rządzącymi. To konieczność dbania o bezpieczeństwo naszej Ojczyzny. O bezpieczeństwo Polek i Polaków. Tak było w 2023 roku i dokładnie tak samo będzie w rozpoczynającym się właśnie 2024 roku!

Poważne zagrożenia zewnętrzne dla naszej Ojczyzny nigdzie nie zniknęły. Za naszą wschodnią granicą nadal toczy się pełnoskalowa wojna. Dlatego musimy cały czas wzmacniać i modernizować polską armię. Wzmacniać sojusze. Nie może być odwrotu od tej polityki. Bezpieczeństwo Polski nie ma ceny! A dla mnie jest i będzie najważniejszą polską sprawą! Jako zwierzchnik sił zbrojnych jestem zawsze gotowy do współpracy z rządem w tematach dotyczących wzmacniania naszego bezpieczeństwa.

Opublikowano w Ważne

Warning: Undefined variable $term_query_in in /home/server794989/ftp/migracja/188.128.183.146/plock/wp-content/plugins/same-category-posts/same-category-posts.php on line 566

Warning: Undefined variable $term_query_exclude in /home/server794989/ftp/migracja/188.128.183.146/plock/wp-content/plugins/same-category-posts/same-category-posts.php on line 567
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.