Nie dostosował prędkości do warunków na drodze

Opady śniegu, deszczu, zmienna temperatura, mokra i śliska nawierzchnia mogą powodować utrudniania dla kierujących. O zmiennych i trudnych warunkach atmosferycznych przekonał się kierująca bmw, który stracił panowanie nad samochodem i zjechała na pobocze, uderzając w ogrodzenie a następnie w drzewo.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w niedzielę przed godziną 4 rano w Miałkówku. Ze wstępnych ustaleń policjantów ruchu drogowego wynika, że 21-latek, mieszkaniec Gostynina kierujący bmw nie dostosował prędkości do panujących warunków, stracił panowanie nad samochodem w wyniku czego zjechał na pobocze uderzając w ogrodzenie a następnie w drzewo.

Do szpitala został przewieziony kierowca bmw. W pojeździe podróżowało jeszcze dwóch pasażerów, którzy nie odnieśli żadnych obrażeń. Kierowca bmw były trzeźwy. Mężczyźnie została udzielona pomoc medyczna. Jego życiu i zdrowiu nic nie zagraża.

21-latek za spowodowanie zdarzenia drogowego został ukarany mandatem w kwocie 2500 zł oraz 10 pkt. karnymi. Dlatego korzystanie z drogi, a szczególnie, gdy panują na niej trudne warunki, wymaga zwiększonej uwagi jej użytkowników.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.