Narkotyki ukrył w bieliźnie

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Sierpcu zatrzymali 21-letniego mieszkańca gminy Gozdowo, który posiadał przy sobie narkotyki. Dwa zawiniątka z mefedronu ukrył w niewielkim pudełeczku, a te przed policjantami schował w majtkach. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W niedzielę (7.04) policjanci operacyjni z Komendy Powiatowej Policji w Sierpcu podczas patrolu w godzinach porannych ulicy Kościuszki zauważyli młodego mężczyzny, który na widok policjantów w radiowozie zachowywał się nerwowo i to wzbudziło podejrzenie funkcjonariuszy, że może mieć coś na sumieniu.

Policjanci postanowili sprawdzić co jest przyczyną dziwnego zachowania 21-latka. Jak się okazało , mężczyzną ukrywał w bieliźnie małe pudełeczko, w którym przechowywał środki odurzające. Badanie testerem wykazało, że był to mefedron oraz marihuana. Narkotyki zabezpieczono, a mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie.

Jednak to nie był jedyny problem 21-latka. Policjanci podczas przeszukania w miejscu zamieszkania ujawnili i zabezpieczyli kilka gram środków odurzających.

Mieszkaniec gminy Gozdowo usłyszał zarzut posiadania narkotyków, za który grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Asp. Katarzyna Krukowska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.