Małżeństwo z Gostynina oszukane przez fałszywego policjanta i prokuratora

Nieznani sprawcy dzwoniąc na telefon stacjonarny a następnie komórkowy podszywając się pod policjanta a następnie prokuratora zażądali od małżeństwa z Gostynina dużej kwoty pieniędzy. Powodem jakim posłużyli się oszuści było potracenie kobiety w ciąży przez ich córkę.

We wtorek po południu do dyżurnego jednostki Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie wpłynęło zgłoszenie, że nieznajome osoby miały wyłudzić pieniądze od starszego małżeństwa mieszkającego na terenie miasta. Na miejscu błyskawicznie pojawili się gostynińscy kryminalni, którzy ustalili, że nieznajome osoby dzwoniąc na numer telefonu stacjonarnego a następnie na komórkowy podając się za policjanta a następnie prokuratora oświadczyły, że ich córka potraciła autem kobietę w ciąży i muszą przekazać pieniądze, żeby córka nie poszła do więzienia.

Małżeństwo uwierzyło oszustom a następnie przekazali nieznajomej osobie swoje oszczędności. Sprawę prowadzą policjanci z Wydziału Kryminalnego w Gostyninie.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.