Leżał nietrzeźwy na ławce… Był poszukiwany

Nadmierne spożycie alkoholu przez 43-latka doprowadziło do jego zatrzymania przez gostynińskich policjantów. Mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Gostyninie sześcioma nakazami doprowadzenia do zakładu karnego. Teraz najbliższe tygodnie spędzi za kratami.

W czwartek (06.07) parę minut po godzinie 12 dyżurny gostynińskiej komendy przyjął zgłoszenie, z którego wynikało, że na ulicy Wojska Polskiego przy przedszkolu na ławce leży nietrzeźwy mężczyzna. Policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego zgłoszenie potwierdzili. Na miejscu zastali leżącego na ławce 43-letniego mieszkańca pow. gostynińskiego, który znajdował się pod silnym działaniem alkoholu. W trakcie interwencji funkcjonariusze sprawdzili mężczyznę w policyjnej bazie danych, w której 43-latek figurował jako osoba poszukiwana sześcioma nakazami doprowadzenia do zakładu karnego wydanego przez Sąd Rejonowy w Gostyninie. Nakazy wobec mężczyzny zostały wydane w związku z popełnieniem przez niego licznych wykroczeń. Z uwagi na stan upojenia została mu udzielona pomoc medyczna, a następnie mężczyzna trafił do zakładu karnego, gdzie będzie przebywał przez najbliższe tygodnie.

Autor: mł. asp. Paweł Klimek

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.