Kradzież portfela na cmentarzu w Sierpcu

Wystarczyła chwila nieuwagi przy porządkowaniu grobu bliskiej osoby. Skrzętnie wykorzystał to złodziej, który na cmentarzu komunalnym ukradł mieszkance Sierpca portfel z pieniędzmi. Policja apeluje o ostrożność na cmentarzach.

Do kradzieży doszło w zeszłym tygodniu, gdy kobieta porządkowała rodzinny nagrobek na cmentarzu komunalnym w Sierpcu. Torebkę położyła na płycie grobowca. Nieświadoma, że pewnie od jakiegoś czasu złodziej ją obserwował i czekał tylko na dogodną chwilę, schyliła się i oddała swojej pracy. Po chwili za plecami usłyszała tylko szybkie kroki i zauważyła oddalającego się mężczyznę. Policjanci prowadza czynności zmierzające do ustalenia sprawcy.

Pamiętajmy, aby podczas wizyty na terenie nekropolii dbać i chronić mienie, zachowując przy tym należytą ostrożność. Jednocześnie zwróćmy uwagę na prawidłowe zabezpieczenie mieszkania/domu, tak aby pod naszą nieobecność nie doszło do włamania i kradzieży.

Porządkując groby bliskich uważajmy na kradzieże

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.