Groził obsłudze sklepu oraz interweniującym policjantom

Nawet 10 lat za kratkami może spędzić 35-latek, który chciał ukraść alkohol oraz groził nożem pracownikom sklepu. Natychmiast został obezwładniony i zatrzymany przez płockich funkcjonariuszy. Mężczyzna groził również interweniującym policjantom.

W miniony czwartek (4.07) Komenda Miejska Policji w Płocku otrzymała zgłoszenie, że w jednym z marketów na terenie miasta mężczyzna grozi nożem pracownikom sklepu. Dyżurny płockiej jednostki natychmiast wysłał na miejsce patrol. Mężczyzna chciał ukraść alkohol. Gdy został dostrzeżony przez ochroniarza, wyjął nóż i groził pracownikom sklepu. Już po chwili na miejscu byli funkcjonariusze, którzy obezwładnili i zatrzymali agresywnego 35-latka. W trakcie przeprowadzanej interwencji mężczyzna znieważył oraz groził również policjantom. Zatrzymany mieszkaniec Płocka był już wielokrotnie karany i znany płockim funkcjonariuszom.

Mężczyzna usłyszał zarzuty. Sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Grozi mu do 10 lat więzienia.

podkom. Monika Jakubowska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.