Sierpeccy uczniowie trzeciej klasy o profilu policyjnym uczestniczyli w zajęciach z wyszkolenia strzeleckiego, które odbyły się na strzelnicy LOK w Płocku. Młodzież miała okazję doskonalić umiejętności praktyczne związane z bezpiecznym posługiwaniem się bronią oraz poznawać zasady obowiązujące podczas pracy policjanta.
[…]
Czytaj dalej… from Uczniowie klasy policyjnej na zajęciach strzeleckich


















